E-learning - online

Wielkanocn przepisy dania obiadowe ciasta potrawy wypieki

e-learning, edukacja wirtualna, nowoczesna nauka, szkolenia wirtualne

E-LEARNING - ONLINE

najbardziej zaawansowana technologicznie forma nauczania na odległość

www.poswojsku.info i www.nauka.poswojsku.pl - portal dostarcza komercyjne, profesjonalne szkolenia on-line. Dla Ciebie i Twojej organizacji także możemy zrobić taki fajny portal e-learning, będziesz mógł/ła umieszczać w nim niemalże dowolne szkolenia i treści informacyjne. W przypadku zainteresowania, prosimy o maila z krótkim opisem Twoich potrzeb i oczekiwań, a na pewno się z Tobą skontaktujemy. Nasz podstawowy adres to: biuro@poswojsku.pl .

Skarb przedszkolaka - gra edukacyjna bez przemocy - idealny prezent dla najmłodszych dzieciPełen zakres naszych usług w zakresie B2B możesz znaleźć na stronie:  www.poswojsku.biz , gdzie znajduje się nasze porfolio: reklamy, grafiki, multimedia – prezentacja usług i pokaz naszej kreatywności i płodności artystycznej.

Poza usługami B2B, współtworzymy także i zarządzamy potężnymi projektami internetowymi:

szkolenie Zarządzanie projektamiwww.poswojsku.info - portal edukacyjno-informacyjny, dostarczający wiedzę płatną i bezpłatną w postaci poradników oraz szkoleń elearning z zakresu: marketing, zarządzanie, finanse, księgowość sprzedaż, informatyka, internet

 

Nauka na odległość - metoda nauki wykorzystująca różnorodne narzędzia teleinformatyczne:

  • intranet
  • DVD/CD-ROMy
  • extranet
  • przekazy satelitarne
  • telewizję interaktywną.

Najważniejszą cechą odróżniającą naukę na odległość (e-learning) od tradycyjnych metod nauki - jest spoczywanie głównego ciężaru nauki na uczącym się, a nie na nauczycielu. Jest to z jednej strony bardzo duża zaleta tego sposobu nauczania, a z drugiej – wada, gdyż  skuteczność nauki zależy przede wszystkim od:

  • dobrej woli,
  • wysokiego poziomu samodyscypliny i
  • samozaparcia

osoby uczącej się.

Uczeń (kursant, student, itp.) kształci się sam, w dowolnym dla siebie terminie, miejscu i formie, korzystając z dostępu do zasobów e-learningowych. Nie ma lub nie musi być bezpośredniego kontaktu między uczącym się a nauczającym. E-learning jest najczęściej kojarzony z nauczaniem, w którym stroną przekazującą wiedzę i egzaminującą jest .. komputer.

PODSTAWOWE ATUTY E-LEARNING

E-LEARNING – RODZAJE NAUCZANIA NA ODLEGŁOŚĆ

 

www.poswojsku.info - marketing: reklama, promocja, SEO, strategie marketingowe

 

Polski

portal kulinarny utrzymywany jest z reklam

więc bądź wyrozumiały/a

Języki