Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodziny zdjęcia

Wielkanocn przepisy dania obiadowe ciasta potrawy wypieki

Marzenia: Rodzinny wypoczynek - wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim: Sopot, molo, plaża, smród i brak wypoczynku dla rodziny - zdjęcia

Czerwiec 2013, wizyta na plaży nad Morzem Bałtyckim, w Sopocie, kilkaset metrów od molo sopockiego, wypoczynek, radość? Nie do końca, ale po kolei.

Najpierw wielkie oczekiwanie, przecież bardzo dawno nie byłem na plaży nad naszym polskim morzem bałtyckim. Ciekawe jak będzie nad morzem, na plaży, w Sopocie, wypoczynek? Plaża: żółty piasek; woda: błękitna lekko pachnąca .. morzem. A Sopot: słońce, czystość, spokój, .. Eeech, rozmarzyłem się o tym morzu, plaży, piasku, czystości, Sopocie, itd. Iiii, co z tym morzem, plażą i wypoczynkiem w Sopocie?

Kiedy dotarłem na plażę w Sopocie niedaleko molo, już po kilku chwilach doznałem najpierw zdziwienia, a potem im bliżej byłem molo sopockiego, tym bardziej byłem w .. szoku! A o wypoczynku nie było mowy!

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodziny

zdjęcie: Sopot, plaża niedaleko molo sopockiego, nad morzem bałtyckim - mewy obklejone brudem z morza bałtyckiegoMorze: brudna, śmierdząca woda, właściwie szambo. Czy to jest morze bałtyckie? Nieco inaczej zapamiętałem Bałtyk ..

zdjęcie: Sopot, plaża niedaleko molo sopockiego, nad morzem bałtyckim - mewy obklejone brudem z morza bałtyckiego

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodziny - zdjęcia

Plaża: brud, smród i psie kupy. Wielkie psie kupy na plaży sopockiej, kilkaset metrów od molo!

Woda morska uderzająca w brzeg sopockiej plaży, a właściwie gnojówka wylewająca się na brzeg na plażę sopocką! Zobacz na zdjęciach: gnojówka uderzająca w brzeg plaży obok molo w Sopocie, brudne oblepione morskim brudem mewy. Czy one są w stanie jeszcze polecieć? Z tym morskim brudem na piórach?

 

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża - zdjęcia

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodzinyNie wiem czy mewy odlecą z plaży Sopockiej przy molo, znad bałtyckiego morza, ale wiem, że nie mam ochoty wrócić ponownie nad morze bałtyckie. A może w innych częściach morza bałtyckiego i jego plaż jest lepiej? Jeżeli tak przyślijcie zdjęcia i opisy, może je umieścimy, a może odwiedzimy. Przykro mi, że robię antyreklamę naszemu polskiemu morzu bałtyckiemu, że znęcam się nad plażą leżącą przy molo sopockim. Ale może ten artykuł spowoduje, że jak pojadę kolejny raz zobaczyć molo w Sopocie, plażę morską nad Bałtykiem, to zastanę plażę moich marzeń z może nie krystaliczną, ale chociaż nie śmierdzącą wodą? Zwracam się do rządzących w Sopocie i okolicy – zróbcie coś, albo my turyści damy Wam czerwoną kartkę i skończycie gorzej niż polska reprezentacja w meczu z Ukrainą czy Mołdawią.

 

Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodziny

zdjęcie: Sopot, plaża niedaleko molo sopockiego, nad morzem bałtyckim - 2013

Podsumowując: wypoczynek na plaży przy molo w Sopocie nad morzem bałtyckim – nie są poswojsku, nie polecam a nawet odradzam. Miałem jeszcze opisać doznania ze zjedzenia rybki z frytkami w barze przy plaży, ale niestety nie może być mowy o jakichkolwiek pozytywnych doznaniach kulinarnych, bo rybka była paskudna. Więc nie będę znęcał się nad morskimi klimatami kulinarnymi w Sopocie na plaży. Ale następnego dnia pojechałem zjeść posiłek do Góralskiej Chaty w Sopocie Harnaś i to był bardzo dobry kulinarnie pomysł. Pozdrawiam całą obsługę Harnasia. Podają rewelacyjne pierogi ruskie – są poswojsku! Warto jeszcze wspomnieć o noclegu w Sopocie. Spałem w firmie Hotel Stadion Leśny. Miła sympatyczna obsługa, smaczne śniadania. Cisza, spokój, baaardzo dużo zieleni i mało komarów. Gdyby jeszcze restauracja była czynna nie tylko w porze śniadaniowej, dałbym plakietkę poswojsku.

 

 

Zobacz podobne artykuły w menu do: Wakacje atrakcje nad morzem bałtyckim Sopot molo plaża smród i brak wypoczynku dla rodziny

Polski

Zamki wspaniałe polskie video

Lubelskie Lublin zamek rynek

Zamek w Uniejowie i park zamkowy to wspaniałe miejsce na spacery zakochanych i turniej rycerski

Zamki wspaniałe polskie filmy

Kaliskie zamki staropolskie

Oporów zamek rycerski

Zamki wspaniałe polskie filmy

Zobacz filmowe pokazy zdjęć wspaniałych polskich zamków

Zobacz filmowe pokazy zdjęć wspaniałych polskich zamków

Zobacz filmowe pokazy zdjęć wspaniałych polskich zamków

Łęczyca turniej rycerski na zamku video

 

portal kulinarny utrzymywany jest z reklam

więc bądź wyrozumiały/a

Języki