Doradztwo i szkolenia - nowoczesne metody modernizacji przedsiębiorstw

Wielkanocn przepisy dania obiadowe ciasta potrawy wypieki

Projekt jest bezpłatną szansą podniesienia wiedzy w zakresie:

* zarządzania zmianą

* zarządzania projektami biznesowymi

* źródeł finansowania zmian poprzez różnorodne źródła finansowania, m.in.: bankowe, dotacje unijne, giełdę papierów wartościowych, itp.

Na poswojsku - większość szkoleń - materiałów edukacyjnych - możesz nabyć w jednej z trzech postaci:

1. ebook - zobacz w Menu Ebooki: elektroniczne książki, poradniki, szkolenia

2. szkolenie internetowe on-line, elearning bez wsparcia trenera, zobacz w Menu eLearning - plany szkoleń Premium - największa różnica w porównaniu z ebookiem, to interaktywne materiały, no i przede wszystkim możliwość zaliczenia testu zaliczeniowego i otrzymania Certyfikatu zaświadczającego ukończenie szkolenia (dotyczy szkoleń płatnych)

3. szkolenie internetowe on-line, elearning ze wsparciem trenera, zobacz w Menu eLearning - plany szkoleń Premium - otrzymujesz wszystko to samo co w punkcie 2. (materiały, Certyfikat), ale dodatkowo otrzymujesz WARSZTATY wirtualne z trenerem/ką - zobacz opisy szkoleń elearning (dotyczy szkoleń płatnych)

 

Nie zwlekaj - bezpłatne szkolenia czekają: Nowoczesne metody modernizacji przedsiębiorstw, Zarządzanie projektami, Biznesplan! Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

Dzięki dostępnym informacjom - uczestnictwo w projekcie wspomaga prawidłowy rozwój przedsiębiorstw. W ramach projektu oferujemy darmowe:

  • szkolenia (zupełnie bezpłatne - bez jakiegokolwiek wkładu własnego) oraz
  • konsultacje doradcze dla przedsiębiorstw w zakresie finansowania procesu zmian (przy wykorzystaniu m.in.: kredytów bankowych, sieci aniołów biznesu, dotacji unijnych, środków własnych, itp.).

Projekt skierowany jest do pracowników przedsiębiorstw znajdujących się na terenie powiatów:

  • pabianickiego
  • zduńskowolskiego
  • sieradzkiego
  • łaskiego
  • powiatu miasta Łódź
  • łódzkiego wschodniego
  • brzezińskiego

Przedsiębiorstwa oraz pracownicy przedsiębiorstw mających siedzibę na obszarze realizacji projektu mogą skorzystać z projektu ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE!!! Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

 

  pozyskiwanie dotacji unijnych, skuteczność poswojsku - sprawdź sam!

 

projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA  

kapitał ludzki

 

Zastanawiasz się jakie korzyści uzyska Twoje przedsiębiorstwo z udziału w projekcie? Odpowiedź jest prosta: OGROMNE!!!

Po pierwsze firma uzyskuje dostęp do wirtualnej konferencji składającej się z 4 bloków tematycznych, gdzie po jego zakończeniu otrzyma pełen obraz podstawowych informacji, w jaki sposób i jakie działania koniecznie trzeba wykonać, aby modernizacja przedsiębiorstwa przyniosła oczekiwane rezultaty.

Po drugie otrzymujesz ZUPEŁNIE DARMOWY DOSTĘP do jednego z dwóch seminariów:

W przeciągu tylko kilku lat jesteśmy w stanie zaobserwować ogromne zmiany jakie zachodzą w otaczającym nas świecie. Coraz trudniej nadążyć nam za rozwojem kultury, cywilizacji czy technologii. Dlatego ważne jest, abyśmy nie stali w miejscu, a wręcz gonili za wszelkimi zmianami, jakie zachodzą. Za pomocą innowacyjności jesteśmy w stanie szybko dogonić, jak i podołać błyskawicznie zmieniającej się, a także narastającej konkurencji w całym zglobalizowanym świecie. Pomimo oczywistej potrzeby zmian i unowocześniania funkcjonowania przedsiębiorstwa, ich przeprowadzenie nie należy do najłatwiejszych procesów, a próby wprowadzenia mniejszych lub większych przeobrażeń niejednokrotnie napotykają trudny do pokonania opór ze strony pracowników i najbliższego otoczenia. Aby pomóc w zrozumieniu procesu zmian w przedsiębiorstwie pracodawcom i pracownikom (w szczególności menedżerom), został przygotowany niniejszy projekt.

Teraz na nowej stronie szkoleń elearnig i poradników: www.poswojsku.info - serdecznie zapraszamy!

Polski

portal kulinarny utrzymywany jest z reklam

więc bądź wyrozumiały/a

Języki