Kursy indywidualne strony www sklepy on-line JavaScript PHP

KURSY SZKOLENIA INDYWIDUALNE

✍ Indywidualny Plan Edukacyjny ✍

Potrzeby edukacyjne są bardzo zróżnicowane. Moi Klienci są na bardzo różnych poziomach wiedzy z zakresu informatyki. Dlatego właśnie, nie narzucam w kursach indywidualnych określonych planów szkoleniowych. Najpierw spotykam się on-line z Tobą zupełnie bezpłatnie i w 15-20 minut dokonujemy wspólnie analizy potrzeb i oczekiwań. Na bazie informacji uzyskanych w trakcie spotkania przygotowuję Indywidualny Plan Edukacyjny- otrzymasz go do zaakceptowania wraz z wyceną zindywidualizowanego kursu.

Gdy Klient zaakceptuje zakres kursu, ustalamy godziny spotkań edukacyjnych, dogodne dla obydwu stron.

Sam na sam z trenerem – kurs on-line

Możemy spotykać się on-line i/lub na bezpośrednich spotkaniach.

NAUKA UKIERUNKOWANA NA CIEBIE

Podczas szkoleń indywidualnych, kurs będzie idealnie dopasowany do Twojego poziomu oraz szybkości przyswajania wiedzy informatycznej.

Propozycja kursu indywidualnego dla osób pragnących stworzyć w trakcie kursu własną stronę i/lub sklep on-line:

 • zakres kursu i czas trwania- do ustalenia, ale dopasujemy całość tak, abyś, w trakcie kursu stworzył/a własne stronę i/lub sklep on-line (WordPress, WooCommerce, PrestaShop, HTML, PHP, CSS, JavaScript)
 • metoda prowadzenia zajęć indywidualnych: on-line (np. Skype) + materiały do samodzielnego wykonania
 • wymagania: dostęp do internetu, posiadanie w miarę szybkiego komputera, dużo chęci 🙂 i optymizmu
 • osoba prowadząca: Darek Gołębiowski 🙂
 • cena promocyjna (wakacyjna): 50 zł + VAT (61,50 zł brutto – cena poza promocją 80 zł netto) za godzinę lekcyjną (wliczane są tylko spotkania indywidualne on-line, godziny przepracowane nad przykładami to tylko Ciebie praca, którą później analizujemy
  podczas spotkań)
 • liczba godzin lekcyjnych ok.: 20-30 – do ustalenia, dużo zależy od Twojego obecnego poziomu wiedzy oraz od szybkości przyswajania pojęć informatycznych 🙂

W trakcie kursu wykonasz stronę i/lubsklep on-line Twój własny! Czyli po ukończeniu kursu będziesz:

 • potrafił/a budować nowoczesne, responsywne i szybkie strony internetowe
 • posiadał/ła stronę www
 • znał/ła jej obsługę :).

Przykładowy zakres tematyczny kursu z:
tworzenia stron w WordPress …
WooCommerce WordPress nowoczesny sklep on-line kurs …

Spotkajmy się na Skype i porozmawiajmy, przekonaj się osobiście czy chcesz się ze mną uczyć :). Skype: live:poswojsku poswojsku@hotmail.com Darek 2018 Gołębiowski link bezpośredni: https://join.skype.com/invite/cFOzL1Ek8vSv (rozmowę na Skypie trzeba umówić mailowo biuro (@ ) poswojsku.pl lub telefonicznie 509869388).

Serdecznie zapraszam – Darek Gołębiowski Zakres kursów indywidualnych ustalany jest bezpośrednio z Klientem w oparciu o jego potrzeby i oczekiwania. Zajęcia mogą być prowadzone z obszarów:

 • Podstawowe technologie internetowe- HTML, CSS, JavaScript, ECMAScript (ES6), React, jQuery, MySQL, PHP, Python, C#, C++, Java
 • Portale CMS oraz LMS- m.in. WordPress, Moodle, inne
 • Sklepy on-line- m.in.: WooCommerce, PrestaShop, inne – instalacja i obsługa aplikacji sklepowych on-line
 • Programy biurowe- obsługa- m.in. MSOffice (Word,Excel, PowerPoint, Access; LibreOffice: Writer, Calc, Impress, Draw, Math, Base
 • Obsługa komputera i systemów operacyjnych- Windows 10 oraz Linux

Masz inne potrzeby edukacyjne obejmujące technologie nie wymienione powyżej? Skontaktuj się ze mną. Postaram się pomóc i zorganizować kurs dla Ciebie, zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Serdecznie zapraszam!