BIZNES IT SZKOLENIA SEO

BIZNES IT SZKOLENIA SEO

Kursy indywidualne strony www sklepy on-line JavaScript PHP

KURSY SZKOLENIA INDYWIDUALNE

✍ Indywidualny Plan Edukacyjny ✍

Potrzeby edukacyjne są bardzo zróżnicowane. Moi Klienci są na bardzo różnych poziomach wiedzy z zakresu informatyki. Dlatego właśnie, nie narzucam w kursach indywidualnych określonych planów szkoleniowych. Najpierw spotykam się on-line z Tobą zupełnie bezpłatnie i w 15-20 minut dokonujemy wspólnie analizy potrzeb i oczekiwań. Na bazie informacji uzyskanych w trakcie spotkania przygotowuję Indywidualny Plan Edukacyjny- otrzymasz go do zaakceptowania wraz z wyceną zindywidualizowanego kursu.

Gdy Klient zaakceptuje zakres kursu, ustalamy godziny spotkań edukacyjnych, dogodne dla obydwu stron.

Sam na sam z trenerem – kurs on-line

Możemy spotykać się on-line i/lub na bezpośrednich spotkaniach.

NAUKA UKIERUNKOWANA NA CIEBIE

Podczas szkoleń indywidualnych, kurs będzie idealnie dopasowany do Twojego poziomu oraz szybkości przyswajania wiedzy informatycznej.

Propozycja kursu indywidualnego dla osób pragnących stworzyć w trakcie kursu własną stronę i/lub sklep on-line:

W trakcie kursu wykonasz stronę i/lubsklep on-line Twój własny! Czyli po ukończeniu kursu będziesz:

Przykładowy zakres tematyczny kursu z:
tworzenia stron w WordPress …
WooCommerce WordPress nowoczesny sklep on-line kurs …

Spotkajmy się na Skype i porozmawiajmy, przekonaj się osobiście czy chcesz się ze mną uczyć :). Skype: live:poswojsku poswojsku@hotmail.com Darek 2018 Gołębiowski link bezpośredni: https://join.skype.com/invite/cFOzL1Ek8vSv (rozmowę na Skypie trzeba umówić mailowo biuro (@ ) poswojsku.pl lub telefonicznie 509869388).

Serdecznie zapraszam – Darek Gołębiowski Zakres kursów indywidualnych ustalany jest bezpośrednio z Klientem w oparciu o jego potrzeby i oczekiwania. Zajęcia mogą być prowadzone z obszarów:

Masz inne potrzeby edukacyjne obejmujące technologie nie wymienione powyżej? Skontaktuj się ze mną. Postaram się pomóc i zorganizować kurs dla Ciebie, zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Serdecznie zapraszam!