Matura Informatyka kurs przygotowujący do zdania egzaminu

Kurs Informatyka – przygotowujący do zdania matury

Pomagam w przygotowaniu do zdania MATURY Z INFORMATYKI a także egzaminów zawodowych: Technik Informatyk EE.09 / INF.03, Technik Programista INF.04.

KILKA SŁÓW O MNIE:

Jestem programistą praktykiem i trenerem IT (ponad 10 lat) oraz nauczycielem (3 lata) zawodów informatycznych w szkole średniej.

Prowadzę KURSY INDYWIDUALNE oraz GRUPOWE.

W 2021 roku zostały wydane trzy książki mojego autorstwa dotyczące zagadnień: Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Służą one do:

· przygotowania do zdania egzaminu INF.04 (choć jest i zakres dla INF.03 oraz EE.09) – dwie części przeznaczone dla uczniów szkół średnich,

· metodologii prowadzenia nauki Informatyki – książka przeznaczona dla nauczycieli szkół średnich przedmiotów informatycznych

CENA – OFERTA

Jesteś zainteresowany, zainteresowana – zapraszam do kontaktu ze mną. Podana oferta dotyczy ceny za godzinę kursu grupowego. Po wycenę formuły indywidualnej zgłoś się do mojej firmy.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy 🙂

Dariusz Gołębiowski

Matura Informatyka – kurs przygotowujący do zdania egzaminu z Informatyki – zindywidualizowany – zależny od Twojego poziomu wiedzy.

Jestem czynnym programistą oraz nauczycielem zawodów informatycznych. Autorem podręczników do kwalifikacji INF.03 oraz INF.04.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia rzeczywistych potrzeb oraz wzajemnych oczekiwań:

mail: biuro ( @ ) poswojsku.pl , GSM 509 869 388

Moją pasją jest przekazywanie wiedzy innym ludziom :). Skuteczny transfer wiedzy to mój cel! Uczyć się do egzaminów możesz na moich kursach, ale także z wykorzystaniem podręczników, które napisałem do nauki programowania w technikum: Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. A podręcznik szkolenia zawodowego technika programisty. Poniżej znajdziesz linki do sklepu, gdzie bez problemu dokonasz zakupu wartościowych poradników mojego autorstwa.

Moją pasją jest przekazywanie wiedzy innym ludziom :). Skuteczny transfer wiedzy to mój cel!
Napisałem dwie książki do nauki programowania w technikum: Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Kwalifikacja INF.04. A podręcznik szkolenia zawodowego technika programisty.

Część 1: aplikacje webowe – PHP, JavaScript, HTML, CSS, SQL, zarządzanie projektami ..

Część 2: aplikacje mobilne i desktopowe: Python, Tkinter, Kivy, C++, aplikacje testowe ..

A dla nauczycieli stworzyłem Poradnik do nauki programowania – dostępny bezpośrednio na stronach wydawnictwa WSiP.

Kurs Informatyka – przygotowujący do zdania matury