NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie, Tom I: SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie

PROMOCJA 9,99 zł, czyli ~50% RABAT na książkę elektroniczną!

Zakup książki: sklep on-line poswojsku oraz

strona autora Dariusz Gołębiowski – Google Books …

strona autora Dariusz Gołębiowski ebookpoint …

NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie

Tom I: SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie

NATURALNE ZASADY ŻYCIA – powieść, która zachwyca fanów fantasy i science fiction na całym świecie.

Akcja powieści toczy się na kilku planetach, w tym na Ziemi, Siódmej Planecie Układu Keron i odległej planecie Faron. Głównym bohaterem jest Astilus, młody mag, który wyrusza w podróż, aby uratować ludzkość przed zagładą.

Powieść jest pełna akcji i przygód. Astilus spotyka na swojej drodze różne postacie, w tym magów, Hermonian i ludzi z różnych planet. Musi walczyć z potworami, rozwiązywać zagadki i odkrywać sekrety Naturalnych Zasad Życia.

Powieść NATURALNE ZASADY ŻYCIA to doskonała propozycja dla wszystkich fanów fantasy i science fiction. Jest pełna przygód i zwrotów akcji. Książka porusza również ważne tematy, takie jak ochrona środowiska i odpowiedzialność człowieka za otaczający go świat.

NATURALNE ZASADY ŻYCIA to powieść, która nie pozostawi nikogo obojętnym na zawarte w niej treści – kup teraz w sklepie on-line: https://payhip.com/b/TmkpP .

Tom II ZIEMIA Powrót Władcy Magii

Czy jesteś fanem fantastyki? Lubisz przygody, magię i walkę dobra ze złem? A do tego Natura i jej nieograniczona potęga nają dla Ciebie znaczenie?

Jeżeli tak, to koniecznie musisz przeczytać powieść NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie, Tom II: ZIEMIA Powrót Władcy Magii!

W tej książce Astilus, syn Wielkiego Maga Merlina, powraca na Ziemię, aby uratować ludzkość przed zagładą. Wraz z pomocą starożytnej rasy Hermonian, rozpoczyna budowę drużyny superbohaterów, którzy będą gotowi na poświęcenie własnego życia dla obrony ludzkości.

Fabuła książki jest pełna zwrotów akcji i niespodzianek. Czy Astilusowi uda się powstrzymać siły zła i uratować ludzkość? Czy uda mu się zbudować drużynę, która będzie w stanie pokonać wszelkie przeciwności?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Astilusa i jego przyjaciół, koniecznie przeczytaj tę książkę!

Jest ona napisana w atrakcyjnym stylu, który wciąga każdego czytelnika od pierwszych stron.

Fabuła powieści jest oryginalna i niepowtarzalna.

Bohaterowie są wyraziści i zapadają w pamięć.

Książka porusza ważne tematy, takie jak walka dobra ze złem, przyjaźń i miłość oraz naturalny stan rzeczy.

Jeśli szukasz ciekawej i wciągającej powieści fantasy, to NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie, Tom II: ZIEMIA Powrót Władcy Magii jest dla Ciebie pozycją obowiązkową!

Naturalne Zasady Życia to powieść opowiadająca o losach istot ludzkich na kilku planetach. Akcja książki rozpoczyna się na Siódmej Planecie Układu Keron. Wymienione miejsce we Wszechświecie jest pierwszym, na którym doszło do unicestwienia ludzi oraz obalenia ich panowania. Prawdopodobnie jedynym ocalałym człowiekiem Siódmej Planety jest Astilus, syn mitycznego, potężnego maga – Merlina. Tak! Maga Merlina. Jak to się stało, że ten niesamowity ród czarodziei znalazł się w odległej galaktyce? Tego możesz się dowiedzieć w mojej powieści.

Pierwszy tom: Siódma Planeta Galaktyki A Ludzie, jest wprowadzeniem do Natury Wszechrzeczy. Opowiada o Wszechświecie, istotach w nim żyjących oraz Naturalnych Zasadach Życia, ciągle łamanych przez ludzi. Książka rozpoczyna się od opowieści o Astilusie. Młody Mag po śmierci ojca i opanowaniu Siódmej Planety przez trzynogie i trzyrękie Mrony oraz krwiożercze Harpie, opuszcza rodzinną galaktykę, statkiem potrafiącym podróżować Wodnymi Portalami Czasoprzestrzennymi. Syn Merlina trafia na Ziemię, samotny, ale z celem wyznaczonym przez zmarłego ojca: „Zbudować przymierze superbohaterów w celu obrony istnienia ludzkości przed wrogami zewnętrznymi oraz przed własną działalnością ziemskich ludzi.” Jak dowiesz się w Tomie 2, do wspomnianej grupy nazywanej: Przymierzem Dębowego Stołu, zaproszony zostanie tylko jeden człowiek, Ziemianin Derek – haker, programista. Pozostali, to osobniki różnych gatunków żyjących na Ziemi, w tym starodawni Hermonianie oraz człowiek, ale pochodzący z odległej planety Faron. Kleosa, bo o nim mowa, poznasz w pierwszym tomie powieści i to wraz z opisem wspaniałej Ceremonii Zespolenia – roślin i zwierząt z osobnikami ludzkimi.

W drugim tomie ZIEMIA Powrót Władcy Magii zostaną wyjaśnione historie superbohaterów budowanego przymierza. A nawet dojdzie do pierwszej bitwy pomiędzy nimi a siłami ziemskiego zła. Oczywiście nie zabraknie także odrobiny magii. A nawet pojawi się mityczny, starodawny Powietrzny Smok.

Tom trzeci to powrót do korzeni ludzkości, z czasów przed stworzeniem obecnie dominujących ziemskich religii. Pradawne bóstwa mogą pomóc, ale czy tak się stanie? Są starzy, znudzeni oraz zniechęceni patrzeniem na niszczenie Naturalnego Porządku Wszechrzeczy. Czy nasi bohaterowie z młodym magiem Astilusem na czele będą potrafili przekonać Pradawnych Bogów do jeszcze jednego wysiłku?

Moja powieść została zaplanowana na 5 tomów:

TOM I SIÓDMA PLANETA Galaktyki A Ludzie

TOM II ZIEMIA Powrót Władcy Magii

TOM III HERMONIAŃSCY HEROSI Starzy Bogowie

TOM IV FARON Odkupienie

TOM V PRZYMIERZE Ostatnia Nadzieja

Uwaga!

Tom I i Tom 2 zostały wydane także razem, jako jedna książka pod tytułem: SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii.

Drugi Tom powieści fantasy NATURALNE ZASADY ŻYCIA ZIEMIA Powrót Władcy Magii, już jest dostępny w sprzedaży. Z tej okazji, na Tom I obowiązuje specjalna cena 9,99 zł! Ale musisz się pośpieszyć bo promocja trwa jedynie do grudnia. Polecam i zapraszam na poswojsku.pl lub bezpośrednio do portalu Książki Google.