BIZNES IT SZKOLENIA SEO

BIZNES IT SZKOLENIA SEO

Wydawnictwo

Oferta wydawnicza 2021r.:

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii

Pobierz .pdf powieści: 

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii

jest to I Tom serii wydawniczej: NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie.

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii, to pierwszy tom powieści NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie. Całość historii zaplanowałem na pięć fantastycznych tomów. Każdy kolejny będzie kontynuacją poprzednich zdarzeń. Dlatego już teraz zapraszam do poznania niesamowitej historii Natury Jestestwa. Oczywiście rozpoczynając od Tomu I: SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii.

Magiczne historie Tomu I – łączą w sobie ludzką rzeczywistość z nurtami fantasy i fantastyki naukowej oraz nowoczesnej technologii. Uczucia, przekonania oraz różnorodność. Zabiorę Ciebie zupełnie blisko Twojego domu oraz bardzo, bardzo daleko – w kosmiczną przestrzeń zamieszkałą przez wiele ras i gatunków.

Już teraz możesz przeczytać on-line kilka początkowych rozdziałów na stronie autora książki: www.poswojsku.com.pl

CENA/Sprzedaż

Obecnie zajmujemy się ostatecznym składem książki w wersji elektronicznej oraz drukowanej.

Ostateczna wersja Tomu I (zawiera Część 1 oraz Część 2- ponad 330 stron) będzie dostępna w sprzedaży w sierpniu 2021r. Natomiast przedsprzedaż – ceny promocyjne – od drugiej połowy lipca 2021r.

Część Pierwsza Tomu I jest dostępna zupełnie bezpłatnie – Siódma Planeta Tom I Część I (link do pobrania jest pod zdjęciem okładki)

PRZEDSPRZEDAŻ:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a nabyciem książki „SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii” w postaci elektronicznej (plik .pdf), możesz przysłać maila na adres: promo@poswojsku.pl . Wówczas poinformujemy Ciebie o dostępności tej wspaniałej powieści. W przypadku preferowania książki drukowanej – daj znać w mailu o Twoich preferencjach :). Wersje papierową planujemy dopiero na wrzesień 2021r.

UWAGA! PROMOCJA! Już teraz możesz przeczytać całą Część 1 powieści Siódmej Planety. Łącznie ponad 100 stron. Możesz ją pobrać w postaci pliku .pdf (link do pobrania będzie aktywny od 21.07.21r.) lub już teraz możesz przeczytać on-line na stronie autora książki: www.poswojsku.com.pl .