BIZNES IT SZKOLENIA SEO

BIZNES IT SZKOLENIA SEO

Wydawnictwo

Oferta wydawnicza 2021r.:

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii

Pobierz .pdf powieści: 

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii

jest to I Tom serii wydawniczej: NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie.

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii, to pierwszy tom powieści NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie. Całość historii zaplanowałem na pięć fantastycznych tomów. Każdy kolejny będzie kontynuacją poprzednich zdarzeń. Dlatego już teraz zapraszam do poznania niesamowitej historii Natury Jestestwa. Oczywiście rozpoczynając od Tomu I: SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii.

Magiczne historie Tomu I – łączą w sobie ludzką rzeczywistość z nurtami fantasy i fantastyki naukowej oraz nowoczesnej technologii. Uczucia, przekonania oraz różnorodność. Zabiorę Ciebie zupełnie blisko Twojego domu oraz bardzo, bardzo daleko – w kosmiczną przestrzeń zamieszkałą przez wiele ras i gatunków.

Zakup książki – on-line:

play.google.com/…

ebookpoint.pl/ksiazki/siodma-planeta…

CENA/Sprzedaż

Obecnie zajmujemy się ostatecznym składem książki w wersji elektronicznej oraz drukowanej.

Ostateczna wersja Tomu I (zawiera Część 1 oraz Część 2- ponad 330 stron) będzie dostępna w sprzedaży w sierpniu 2021r. Natomiast przedsprzedaż – ceny promocyjne – od drugiej połowy lipca 2021r.

Część Pierwsza Tomu I jest dostępna zupełnie bezpłatnie – Siódma Planeta Tom I Część I (link do pobrania jest pod zdjęciem okładki)

PRZEDSPRZEDAŻ:

UWAGA! PROMOCJA! cena na wakacje: 19,95 zł ! (obniżka z 29.94 zł)

Siódma Planeta tylna okładka
Siódma Planeta tylna okładka

PROMOCJA! cena na wakacje: 19,95 zł ! (obniżka z 29.94 zł).

Czytając powieść Siódma Planeta znajdziesz się we wspaniałym otoczeniu przygody, magii i równocześnie ziemskiego realizmu. Tuż obok Ciebie :).

Już teraz możesz przeczytać całą Część 1 powieści Siódmej Planety. Łącznie ponad 100 stron. Możesz ją pobrać w postaci pliku .pdf (link do pobrania pod przednią okładką) lub już teraz możesz przeczytać on-line na stronie autora książki: www.poswojsku.com.pl .

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii, to pierwszy tom powieści NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie. Całość historii zaplanowałem na pięć fantastycznych woluminów. Każdy kolejny będzie kontynuacją poprzednich zdarzeń. Dlatego już teraz zapraszam do poznania niesamowitej historii Natury Jestestwa. Oczywiście rozpoczynając od Tomu I: SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii.

Ostatni Władca Magii – Astilus, czyli syn Wielkiego Maga Merlina oraz Starodawni Bogowie. Nieco już zapomniani, ale ciągle gotowi do stoczenia tej ostatniej bitwy o Naturę Wszechrzeczy. Już za chwilkę znajdziesz się we wspaniałym świecie fantazy, głęboko osadzonym w realiach ludzkości. Poznasz najważniejsze naturalne zagadnienia, związane z wieloma inteligentnymi rasami, ich planetami, problemami, osiągnięciami i tragediami. Dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć Ziemianin – człowiek oświecony. Pojmiesz Naturę Wszechrzeczy. Gdy podążysz za moimi kreatywnymi opisami, poznasz fabułę, która zaskakuje, inspiruje i skłania do refleksji o losach współczesnego Naturalnego Jestestwa. A czasami wręcz rozsadza granice tradycyjnie pojmowanych: wyobraźni oraz rzeczywistości. Szczególnie, gdy doznasz oświecenia i zrozumienia, że nasz świat jest jedynie małym ułamkiem tego, co potrafisz zauważyć własnym wzrokiem. Alternatywna rzeczywistość jest tuż obok Ciebie.

SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii, to pierwszy tom powieści NATURALNE ZASADY ŻYCIA Magowie, Hermonianie, Ludzie. Całość historii zaplanowałem na pięć fantastycznych woluminów. Każdy kolejny będzie kontynuacją poprzednich zdarzeń. Dlatego już teraz zapraszam do poznania niesamowitej historii Natury Jestestwa. Oczywiście rozpoczynając od Tomu I: SIÓDMA PLANETA Powrót Władcy Magii.

POZNAJ GŁÓWNE POSTACIE TOMU I

MAG WIBSERACT: ASTILUS – DFOROWIANIN

Władca czerwonej, czarnej i białej magii. Astilus przybrał na Ziemi starożytne nazwisko Nilrem. Wygląd: młody mężczyzna, z wyglądu Ziemianin przed trzydziestką, szczupły, średniego wzrostu. Krótkie, jasne włosy kontrastują z dużymi, błękitnymi oczami. Bardzo wyrazista twarz o jasnej karnacji. Często ubrany w ciemny, długi, sięgający ziemi płaszcz, który skrywał jeden z jego sekretów: umiejętność poruszania się kilka centymetrów powyżej powierzchni ziemi. Bez jakiegokolwiek ruchu nóg. Dla osób postronnych wygląda, jakby płynął tuż nad ziemią.

STRATEG WOJOWNIK: BRUGUS – HERMONIANIN

Niepokonany, długowieczny Wojownik Natury – Brugus – Hermonianin. Z wyglądu Ziemianin po czterdziestce, ale żyje już kilka tysięcy ludzkich lat. Twarz o bardzo władczym, surowym wyglądzie. Pewny i zdecydowany. Szczupły, ale dobrze zbudowany, wysoki, postawny, o bardzo silnym oraz tak przenikliwym spojrzeniu, że ludzi, na których patrzy niejednokrotnie przechodzi bardzo niemiły dreszcz.

WIELKA KSIĘŻNA: SIRILLA – HERMONIANKA

Władczyni Życia, Śmierci oraz Przemiany. Posiada nieograniczoną moc uzdrawiania. Jedna z najstarszych przedstawicielek starodawnej rasy Hermonian. Jej wiek szacowany jest na co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzkich lat życia. Zwykle ubrana w długą, aż do ziemi, powłóczystą, niebiesko–czerwono–błękitną szatę. Sylwetkę ma szczupłą, wyprostowaną. Oczy przeszywające na wylot: błękitno–zielone, lodowo–zimne, kontrastujące z sympatycznym, „ciepłym” jak na rasę Hermonian wyrazem twarzy.

GUENAN – HERMONIANKA

Jedna z najmłodszych przedstawicielek starodawnej rasy Hermonian. Jej wiek szacowany jest na około tysiąc ludzkich lat życia. Ciągle szuka swoich Naturalnych Właściwości. Oczy przeszywające na wylot: błękitno–zielone, lodowo–zimne.

WOLKWIR – ZABÓJCA WAMPIRÓW: BIAŁY MNICH

Posiada bardzo charakterystyczną bladą, jasną karnację skóry, Taką, jaką, mają osoby już nieżywe od co najmniej kilkunastu godzin. Trzydziestokilkuletni mężczyzna, średniego wzrostu, bardzo dobrze zbudowany, o silnie wysportowanej sylwetce. Wygląd twarzy niezbyt sympatyczny, między innymi ma kilka blizn na tworzy i na szyi. Ubrany zwykle w charakterystyczny szaro­–biały habit.

HAKER – PROGRAMISTA: DEREK – CZŁOWIEK

Władca myśli i uczuć. Derek – bardzo inteligentny, programista, haker oraz filozof — człowiek, Ziemianin. Niesamowicie uzdolniony matematycznie i logicznie. Młody, dwudziestokilkuletni osobnik, raczej nieduży, nieco niższy od Astilusa. Bardzo szczupły, o cherlawym wyglądzie. Włosy koloru – szatyn, nieco dłuższe, prawie zawsze zwichrowane. Oczy małe, inteligentne. Wysokie czoło.

HAKERKA – PROGRAMISTKA: KUNA – CZŁOWIEK

Pretenduje do przemiany w Wampira. Młoda, piękna, zgrabna, dwudziestokilkuletnia kobieta. Bardzo zdolna programistka. Posiada niezwykły dar manipulowania wszystkimi osobami, bez względu na reprezentowaną rasę.

WOJOWNIK: KLEOS – FARONIANIN

Mistrz starożytnej sztuki panowania nad ciałem poprzez „zespolenie z awatarem”. Faronianin posiada dwa zwierzęce awatary: rybę oraz słonia. Potężnie zbudowany mężczyzna w średnim wieku. Mimo potężnej postury i niewielkiego zarostu człowiek ten ma bardzo ciepłe, sympatyczne oblicze. Związane to jest zapewne z jego naturalnym, pozytywnym podejściem do całego otoczenia oraz lekkim uśmiechem, który prawie nigdy go nie opuszcza. Kocha wszystko, co jest naturalne.